Bezpieczne przejazdy na „Sylwestra Marzeń z Dwójką Zakopane 2019”

31.12.2019

Bezpieczne przejazdy na „Sylwestra Marzeń z Dwójką Zakopane 2019”

O bezpieczeństwo podróżnych udających się na Sylwestra Marzeń z Dwójką  do Zakopanego zadba Straż Ochrony Kolei wspólnie z Policją. Funkcjonariusze strzec będą  porządku publicznego w pociągach oraz na stacjach kolejowych.

W dniach od 30.12.2019 r. do 03.01.2020 r. nad  bezpieczeństwem podróżnych udających się na Sylwestra Marzeń z Dwójką do Zakopanego czuwać będą funkcjonariusze  Straż Ochrony Kolei wspólnie z funkcjonariuszami Policji. Wzmożone patrole pojawią się w pociągach pasażerskich oraz w stacjach wzmożonego ruchu pasażerskiego, w szczególności w stacji kolejowej Zakopane. Do zabezpieczenia przejazdów na tegoroczną imprezę, zaangażowane zostaną wzmożone siły funkcjonariuszy SOK, którzy wspólnie z funkcjonariuszami Policji czuwać będą nad bezpieczeństwem podróżnych korzystających z usług kolei, a także udających się na imprezę sylwestrową.

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei wyposażeni zostaną w profesjonalny sprzęt, który umożliwi efektywne działania zarówno w dzień jak i w nocy.

Dodatkowo przez całą dobę do dyspozycji podróżnych pozostaje numer alarmowy SOK: (22) 474 00 00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RSS

Copyright 2021 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.