Bożonarodzeniowe życzenia Komendanta Głównego SOK

23.12.2016

Bożonarodzeniowe życzenia Komendanta Głównego SOK

,,Aby Święta Bożego Narodzenia
były Bliskością i Spokojem,
a Nowy Rok – Dobrym Czasem.”  
- Konstanty Ildefons Gałczyński

 

Szanowni Funkcjonariusze i Pracownicy

Święta Bożego Narodzenia, to czas radości, miłości i pojednania, czas obcowania w gronie rodzinnym, a także refleksji i nadziei.

W tym szczególnym dniu, w imieniu własnym i kierownictwa Komendy Głównej SOK, wszystkim funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom, pracownikom i emerytom Straży Ochrony Kolei, mam zaszczyt złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzę aby, narodziny Bożej Dzieciny przyniosły wiele łask i spokoju. Wasza codzienna praca to pełna poświęcenia służba, pełniona z oddaniem i często narażeniem własnego życia.

Dziękuję Wam za bardzo dobrze wypełnioną w mijającym roku misję na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego na obszarze kolejowym.

Niech te nadchodzące Święta będą czasem spędzonym bez zmagań i trosk. Szczególnie serdeczne życzenia składam Tym, którzy świąteczny czas spędzą na służbie. Życzę, aby w gronie współpracowników nie zabrakło uprzejmości, uśmiechu i życzliwości.

Pozostając z Wami jestem przekonany, że uda się nam razem pokonać najtrudniejsze wyzwania w nadchodzącym Nowym 2017 Roku.

 

ze świątecznym pozdrowieniem:


Komendant Główny
Straży Ochrony Kolei
dr inż. Józef Hałyk

 

Warszawa, Boże Narodzenie 2016

RSS

Copyright 2020 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.