Funkcjonariusz SOK wicemistrzem Polski w boksie wagi ciężkiej

05.12.2017

Funkcjonariusz SOK wicemistrzem Polski w boksie wagi ciężkiej

W sobotę we Wrocławiu odbyły się I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Sportach Walki. W zawodach wystartowało 250 zawodników. Funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei wywalczył drugie miejsce w boksie amatorskim w kategorii powyżej 91 kg.

2 grudnia br. w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu odbyły się I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Sportach Walki. 250 zawodników rywalizowało w sześciu dyscyplinach sportowych: boksie amatorskim, K1, judo, zapasach w stylu klasycznym, brazylijskim ju-jitsu gi oraz no gi.

W mistrzostwach wzięły udział reprezentacje m. in. Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej,  ABW, CBŚ, CBA, a także Wywiadu i Kontrwywiadu Wojskowego. Straż Ochrony Kolei reprezentowało 5 zawodników. Wśród nich był Denis Gawrysiuk – funkcjonariusz SOK z Posterunku w Gliwicach, który wywalczył tytuł wicemistrza wagi ciężkiej w boksie amatorskim.

- Dziękuje wszystkim, którzy pomogli mi w przygotowaniach do zawodów oraz moim kolegom i przełożonym z SOK, którzy mocno mi kibicowali – powiedział po zakończeniu zawodów Denis Gawrysiuk. - Boks trenuję od 6 lat. Daje mi to dużą satysfakcję –podsumował.

Denis jest funkcjonariuszem Grupy Operacyjno-Interwencyjnej SOK. Pełni służbę na Posterunku w Gliwicach.

RSS

Copyright 2020 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.