Funkcjonariusze SOK wywalczyli 5 medali na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w kickboxingu

30.09.2019

Funkcjonariusze SOK wywalczyli 5 medali na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w kickboxingu

W dniach 27-29 września 2019 r. w miejscowości Chotowa odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. Funkcjonariusze SOK zdobyli pięć medali – trzy srebrne i dwa brązowe.

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu odbyły się w miniony weekend w miejscowości Chotowa k/Dębicy. Organizatorem imprezy był  Polski Związek Kickboxingu (PZKB) oraz UKS "Evan" Nowy Sącz. W turnieju wzięło udział 202 zawodników z 71 jednostek organizacyjnych z różnych formacji mundurowych. Nie zabrakło również zawodników pełniących na co dzień służbę w Straży Ochrony Kolei.

Artur Wołoszyn z Komendy Regionalnej SOK w Zielonej Górze wywalczył dwa srebrne medale zostając dwukrotnym wicemistrzem Polski w dwóch formułach walki: point-fighting oraz kick-light w kategorii wagowej do 84 kg masters.

Mateusz Krakowiak, funkcjonariusz z Posterunku SOK w Koluszkach również wywalczył srebrny medal w formule point-fighting w wadze ciężkiej powyżej 94 kg w seniorach

Michał Borzęcki z Komendy Regionalnej SOK w Szczecinie zdobył brązowy medal w formule point-fighting kategorii do 89 kg. seniorów.

Łukasz Stępnik z Komendy Regionalnej SOK w Bydgoszczy również wrócił z brązowym medalem wywalczonym w kategorii wagowej do 94 kg w seniorach.

Funkcjonariusze SOK składają podziękowania swoim trenerom, kolegom z klubów, przełożonym i kolegom ze służby za wsparcie i doping podczas zawodów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RSS

Copyright 2021 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.