Podziękowania Komendanta Głównego Straży Ochorny Kolei dla funkcjonariuszy SOK

08.05.2019

Podziękowania Komendanta Głównego Straży Ochorny Kolei dla funkcjonariuszy SOK

Szanowne Funkcjonariuszki i Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei,

 

3 maja 2019 r. po raz pierwszy w historii powojennej Polski, na zaproszenie Ministra Obrony Narodowej Pana Mariusza Błaszczaka, ramię w ramię z żołnierzami sił zbrojnych i innych służb mundurowych, głównymi arteriami stolicy przemaszerowaliście Wy - funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei. To z Waszym udziałem Szanowne funkcjonariuszki i funkcjonariusze dokonało się ważne dziejowe wydarzenie, a kolejny, piękny zwyczaj  złotymi zgłoskami na trwałe wpisał się już w  konwenanse i nowe tradycje formacji. 

Za nami niezwykłe doświadczenie i ważny sprawdzian zarówno działań indywidualnych, jak i współpracy zespołowej - nie tylko wewnątrz formacji, ale także efekt partnerskiej kooperacji z innymi służbami.

W tym miejscu pragnę wyrazić serdeczne i pełne wdzięczności słowa największego uznania dla zaprezentowanych na forum umiejętności, sprawności i kunsztownego wyszkolenia, które wzbudzają powszechny podziw i szacunek. 

Wszystkim Państwu dziękuję za zaangażowanie i entuzjazm, także na etapie przygotowań do Defilady. Wasz trud został zauważony i doceniony, a dzięki Wam Straż Ochrony Kolei po raz kolejny stanęła na wysokości  zadania.

Temu wyzwaniu mógł sprostać tylko profesjonalny i zgrany team - wspólnie zapracowaliśmy na zasłużoną satysfakcję, wzorowo i bezbłędnie wywiązując się z powierzonych nam zadań.   

Dziś z dumą możemy powiedzieć, że Państwa zaangażowanie i wspólna praca całego zespołu Straży Ochrony Kolei wykreowały pozytywny wizerunek naszej formacji. Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że funkcjonariusze Państwa pokroju – skuteczni, odpowiedzialni i kompetentni  tworzą szeregi współczesnej Straży Ochrony Kolei.

Gratulując Państwu perfekcyjnie wykonanego zadania łączę osobiste, serdeczne podziękowania i wyrazy największego uznania.

 

 

                                                                                 Z wyrazami szacunku  

Komendant Główny SOK

 ( - )              

dr inż. Józef Hałyk   

    

 Warszawa, dnia 8 maja 2019 roku.

 

                                                                         

RSS

Copyright 2020 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.