Sprawcy rozboju ujęci

30.07.2021

Sprawcy rozboju ujęci

W dniu 27.07.2021 r. podczas wspólnego patrolu do funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei i Policji w Białymstoku zgłosiła się osoba poszkodowana, która została dwukrotnie pobita. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych sprawcy rozboju zostali ujęci.

We wtorek 27 lipca br. funkcjonariusze z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Białymstoku oraz z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pełnili wspólny patrol na terenie stacji Białystok. W czasie pełnienia służby do mundurowych podszedł zakrwawiony mężczyzna, który oświadczył, że został dwukrotnie pobity i okradziony. Poszkodowany miał rozciętą wargę, rozbity i opuchnięty nos. Oznajmił, że mężczyźni dokonali również kradzieży kluczyków do samochodu.

Po przekazaniu rysopisu sprawców, dyżurny KMP po sprawdzeniu monitoringu poinformował, że dwaj mężczyźni odpowiadający rysopisowi znajdują przed budynkiem dworca PKP. Funkcjonariusze SOK i Policji niezwłocznie udali się w miejsce, gdzie dokonano ujęcia podejrzanych. Sprawcami rozboju okazali się być dwaj mężczyźni w wieku 36 i 25 lat.

Ujęci sprawcy zostali przekazani do III Komisariatu Policji w Białymstoku, gdzie prowadzone są dalsze czynności w sprawie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RSS

Copyright 2021 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.