Zażywali narkotyki - zostali ujęci przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei

06.08.2021

Zażywali narkotyki - zostali ujęci przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei

W dniu 03.08.2021 r. funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei podczas patrolu stacji Włoszczowa ujęli mężczyzn palących marihuanę. Jak się później okazało ujęci posiadali znaczną ilość zakazanej substancji.

We wtorek 3 sierpnia br. funkcjonariusze z Posterunku Straży Ochrony Kolei we Włoszczowie patrolowali stacje Włoszczowa. W trakcie pełnienia służby na peronie, pod wiatą przystankową spostrzegli dwóch mężczyzn, którzy palili papierosa w miejscu objętym zakazem. W związku z popełnionym wykroczeniem mundurowi podjęli wobec nich interwencję.

W czasie legitymowania funkcjonariusze ujawnili, że mężczyźni nie palą papierosów, jak się okazało była to marihuana. Na miejsce wezwano patrol Policji z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie. Po przybyciu funkcjonariuszy Policji i przeszukaniu 40 latków, ujawniono że posiadali przy sobie około 2 gramy marihuany i około 5 gramów amfetaminy.

Ujęci posiadacze narkotyków zostali przekazani funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie, gdzie prowadzone są dalsze czynności w sprawie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RSS

Copyright 2021 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.