Agresywny mężczyzna w rękach patrolu SOK

17.08.2017

Agresywny mężczyzna w rękach patrolu SOK

Wczoraj w stacji Gorzów Wielkopolski funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei zauważyli mężczyznę, który zachowywał się agresywnie w stosunku do podróżnych. Podczas interwencji patrolu mężczyzna obrażał funkcjonariuszy oraz groził, że rzuci się pod pociąg. Funkcjonariusze SOK ujęli sprawcę zakłócania ładu i porządku i przekazali do dyspozycji Policji.

Do zdarzenia doszło w środę 16 sierpnia na stacji Gorzów Wielkopolski. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei podjęli interwencję, wobec mężczyzny, który w sposób wulgarny i agresywny zaczepiał podróżnych oczekujących na przyjazd pociągu. Podczas interwencji mężczyzna nie reagował na polecenia funkcjonariuszy SOK, obrażał ich i wymachiwał rękami. Na koniec zagroził, że rzuci się pod pociąg.

Funkcjonariusze SOK ujęli agresywnego mężczyznę stosując środek przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek. Na miejsce przybył patrol z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, któremu przekazano ujętego mężczyznę.

Policjanci odwieźli agresywnego 40 –latka do Szpitala Psychiatrycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

RSS

Copyright 2020 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.