Amatorzy nielegalnych substancji odurzających w rękach SOK

24.07.2017

Amatorzy nielegalnych substancji odurzających w rękach SOK

W Kołobrzegu trwa festiwal muzyki elektronicznej. Funkcjonariusze SOK patrolując teren dworca ujęli w piątek dwóch mężczyzn w wieku 23 i 24 lat. Znaleziono przy nich kokainę, amfetaminę, ekstazy i marihuanę.

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Posterunku w Koszalinie, podczas zabezpieczenia pociągów w stacji Kołobrzeg zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok patrolu zaczęli się nerwowo zachowywać i próbowali oddalić się w stronę miasta. Jeden z nich próbował wyrzucić zwinięty woreczek w torowisko. W wyniku podjętych czynności służbowych, dwaj mężczyźni w wieku 23 i 24 lat zostali ujęci przez funkcjonariuszy SOK.

Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Straży Granicznej z Kołobrzegu, którzy przeszukali ujętych mężczyzn. Znaleziono przy nich kokainę, amfetaminę, ekstazy i marihuanę w ilości około 12 gram. Patrol SOK przekazał ujętych do dyspozycji Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu, gdzie prowadzone są dalsze czynności.

Młodzi amatorzy nielegalnych substancji odurzających przybyli do Kołobrzegu na festiwal muzyki elektronicznej. Nad bezpieczeństwem w trakcie imprezy czuwają funkcjonariusze różnych służb, w tym Straży Ochrony Kolei.

RSS

Copyright 2020 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.