Białystok: Wspólny patrol SOK i Policji udaremnił próbę samobójczą

26.07.2019

Białystok: Wspólny patrol SOK i Policji udaremnił próbę samobójczą

Wczoraj po południu na stacji Białystok wspólny patrol funkcjonariuszy Straży Ochrony Koli i Policji zauważył mężczyznę, który siedział na barierce kładki dla pieszych nad torami. Funkcjonariuszom pomógł przypadkowy przechodzień, który przytrzymał niedoszłego samobójcę. Po chwili mundurowym udało się ściągnąć mężczyznę z barierki.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj, 25 lipca na stacji kolejowej w Białymstoku. O godz. 13:40  pełniący służbę na terenie stacji funkcjonariusze SOK i Policji zauważyli mężczyznę, który siedział na barierce kładki dla pieszych nad torami szykując się do desperackiego skoku.

Na prośbę funkcjonariuszy przypadkowo przechodzący mężczyzna przytrzymał niedoszłego samobójcę. Po chwili mundurowym udało się ściągnąć mężczyznę z barierki.

Podczas przeprowadzonej rozmowy 54-letni mieszkaniec Białegostoku przyznał, że chciał popełnić samobójstwo. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego, która zabrała mężczyznę do szpitala. Czynności dochodzeniowe w tej sprawie prowadzi III Komisariat Policji w Białymstoku.

RSS

Copyright 2019 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.