Funkcjonariusze SOK odnaleźli 12-latkę, która uciekła z domu

30.10.2019

Funkcjonariusze SOK odnaleźli 12-latkę, która uciekła z domu

Wczorajszej nocy na dworcu Bydgoszcz Główna patrol Straży Ochrony Kolei odnalazł zaginioną 12-latkę, która uciekła z domu. Dzięki czujności funkcjonariuszy SOK dziewczynka jest już bezpieczna pod opieką rodziców.

Wczoraj (29.10.2019) o godzinie 22:30 funkcjonariusz dyżurny z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Bydgoszczy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 12-letniej dziewczynki, która uciekła z domu. Informację tą niezwłocznie przekazał patrolom SOK w terenie, podając rysopis osoby zaginionej.

O godzinie 22:50 podczas patrolu dworca Bydgoszcz Główna funkcjonariusze SOK odnaleźli odpowiadającą rysopisowi dziewczynkę. 12-latka miała już wykupiony bilet na pociąg.

Podczas rozmowy z funkcjonariuszami dziewczynka przyznała się do ucieczki z domu. Powodem miała być kłótnia z rodzicami z powodu słabych wyników w nauce.

Patrol Straży Ochrony Kolei przekazał odnalezioną 12-latkę funkcjonariuszom z Komisariatu Policji Bydgoszcz Śródmieście, którzy zaopiekowali się dziewczynką do czasu przekazania jej rodzicom.

RSS

Copyright 2019 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.