Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei odzyskali skradziony motorower

05.10.2017

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei odzyskali skradziony motorower

Wczoraj na stacji w Legnicy funkcjonariusze SOK podjęli interwencję wobec dwóch młodych mężczyzn, którzy przebywali nielegalnie w opuszczonym budynku kolejowym. Motorower, którym przyjechali figurował w rejestrze pojazdów skradzionych.

W środę 4 października podczas patrolu stacji Legnica funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei podjęli interwencję do dwóch osób, które przyjechały motorowerem marki Router i weszły do opuszczonego budynku po byłych warsztatach kolejowych. Za popełnione wykroczenie młodzi mężczyźni w wieku 21 i 22 lat zostali ukarani mandatem karnym.

Uwagę funkcjonariuszy zwrócił motorower, którym przyjechali sprawcy wykroczenia. Stacyjka zapłonu była uszkodzona, a mężczyźni nie posiadali dokumentów pojazdu. W związku z zaistniałą sytuacją powiadomiono Komendę Miejską Policji w Legnicy, gdzie otrzymano informację, że motorower figuruje w rejestrze pojazdów skradzionych.

Funkcjonariusze SOK ujęli podejrzanych o kradzież mężczyzn i wraz z motorowerem przekazali do dyspozycji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, gdzie prowadzone jest dochodzenie w sprawie.

RSS

Copyright 2018 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.