Nasielsk: efektywna współpraca SOK i Policji

23.10.2019

Nasielsk: efektywna współpraca SOK i Policji

Wczoraj w Nasielsku podczas wspólnych działań funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei i Policji zatrzymano na obszarze kolejowym mężczyznę posiadającego narkotyki. W mieszkaniu zatrzymanego mundurowi znaleźli ostrą amunicję.

Wczoraj (22.10.2019) funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej Straży Ochrony Kolei prowadzili wspólne działania z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Nasielsku. Podczas patrolu w rejonie stacji kolejowej w Nasielsku mundurowi podjęli interwencję wobec mężczyzny przebywającego na rampie kolejowej.

W czasie kontroli funkcjonariusze ujawnili przy podejrzanym 3,5 grama narkotyków – amfetaminę i marihuanę. W trakcie dalszych czynności przeprowadzonych przez Policję w mieszkaniu zatrzymanego ujawniono również dwie sztuki ostrej amunicji. Funkcjonariusze ustalili, że właścicielem znalezionej amunicji jest brat zatrzymanego.

Zatrzymani w wyniku wspólnych działań SOK i Policji bracia pozostają w dyspozycji Komisariatu Policji w Nasielsku, gdzie trwają dalsze czynności dochodzeniowo – śledcze w sprawie.

RSS

Copyright 2020 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.