Oszukać przeznaczenie 6

25.07.2018

Oszukać przeznaczenie 6

Wczoraj w Białymstoku mężczyzna pod wpływem narkotyków wszedł na tory ze złamaną kością udową. Upadł bezpośrednio przed nadjeżdżającym pociągiem. Maszynista wyhamował w ostatniej chwili.

Do zdarzenia doszło wczoraj (24.07.2017) około godziny 21:30 w Białymstoku. Maszynista pociągu w ostatniej chwili zdążył wyhamować przed leżącym na torach mężczyzną. Na miejsce przybyli funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei, Policji i Karetka Pogotowia Ratunkowego.

Mężczyzna leżał na torach, a jego zachowanie wskazywało, że jest pod wpływem środków odurzających. Obecny na miejscu lekarz stwierdził złamanie kości udowej prawej i ogólne potłuczenia na całym ciele.

Funkcjonariusze w wyniku przeprowadzonych czynności służbowych ustalili, że mężczyzna doznał obrażeń na terenie miasta. Działanie środków odurzających uśmierzyło ból, dzięki czemu poszkodowany był w stanie dalej się poruszać. Postanowił przy tym skrócić sobie drogę przez tory. Upadł jednak bezpośrednio przed nadjeżdżającym pociągiem. Życie uratowała mu czujność i szybka reakcja maszynisty, który w ostatniej chwili zdążył wyhamować pociąg.

Karetka pogotowia zabrała poszkodowanego do szpitala. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi Komenda Miejska Policji w Białymstoku.

RSS

Copyright 2020 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.