Pijany 45-latek podróżował z siedmioletnim dzieckiem. Miał 2,6 promila alkoholu

10.12.2018

Pijany 45-latek podróżował z siedmioletnim dzieckiem. Miał 2,6 promila alkoholu

Wczoraj po południu funkcjonariusze SOK ujęli na stacji Szczecin Główny mężczyznę, który w stanie upojenia alkoholowego opiekował się siedmioletnią córką. Pijany tata nie był w stanie wejść na peron. Badanie alkomatem wykazało 2,6 promila alkoholu.

W niedzielę, 9 grudnia br. funkcjonariusz dyżurny Komendy Regionalnej SOK w Szczecinie odebrał anonimowe zgłoszenie od podróżnego proszącego o interwencję do pijanego mężczyzny, który przewrócił się na schodach wchodząc na peron. Mężczyzna miał pod opieką małe dziecko. Natychmiast skierowano patrol SOK.

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ujęli pijanego mężczyznę, który został przekazany wraz z siedmioletnią córką do dyspozycji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Funkcjonariusze przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ujęty przez SOK mężczyzna to 45-letni mieszkaniec Szczecina. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami oświadczył, że udawał się z dzieckiem w podróż do Poznania, by przekazać córkę pod opiekę matki. Dalsze czynności w sprawie prowadzi KMP w Szczecinie.

RSS

Copyright 2019 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.