Wrocław Główny: sprawna akcja Policji i SOK

01.10.2019

Wrocław Główny: sprawna akcja Policji i SOK

W nocy z poniedziałku na wtorek na dworcu Wrocław Główny funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Policji zatrzymali 36-letnią kobietę, która okradła podróżnego będącego pod wpływem alkoholu. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych mężczyzna odzyskał obrączkę ślubną oraz paszport, prawo jazdy i 3 karty bankomatowe.

Dziś w nocy na dworcu Wrocław Główny funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Policji obserwowali przy pomocy monitoringu kobietę podejrzaną o dokonanie licznych kradzieży na szkodę podróżnych.

Około godziny 1:30 wykorzystując nieuwagę oraz stan nietrzeźwości siedzącego na ławce mężczyzny, podejrzana 36-latka wyjęła z jego kieszeni dokumenty oraz ściągnęła mu z palca obrączkę ślubną. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania i w krótkim czasie złodziejka była już w rękach mundurowych.

Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili skradzione przedmioty: obrączkę ślubną wartości około 900 zł, a także paszport i prawo jazdy. Skradzione przedmioty wróciły z powrotem do właściciela. Z uwagi na stan nietrzeźwości poszkodowany 36-letni mężczyzna został odebrany z komisariatu przez przyjaciela.

Zatrzymana pozostaje w dyspozycji Komisariatu Kolejowego Policji we Wrocławiu, gdzie trwają dalsze czynności w sprawie.

RSS

Copyright 2019 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.