Straż Ochrony Kolei na Facebooku!

04.08.2023

Straż Ochrony Kolei na Facebooku!

Straż Ochrony Kolei ma od dziś swoje konto na Facebooku. Zespół Prasowy Komendy Głównej SOK ruszył z nową inicjatywą i założył oficjalny profil naszej formacji na Facebooku, aby być bliżej tematów związanych z bezpieczeństwem na obszarach kolejowych.

Ruszamy z oficjalnym profilem Straż Ochrony Kolei na Facebooku. Chcesz się dowiedzieć, czym zajmuje się nasza formacja oraz jakie realizuje zadnia. Obserwując profil Straży Ochrony Kolei dowiesz się wszystkiego o naszej służbie, a także o skutecznych działaniach jakie na co dzień realizują funkcjonariusze SOK na obszarach kolejowych oraz w pociągach i na dworcach kolejowych.

Na naszym facebookowym profilu Straży Ochrony Kolei będziesz mógł na bieżąco śledzić wydarzenia, w których uczestniczymy, inspirować się zdjęciami i relacjami, które umieszczamy, jak również zaobserwować wpływ naszej formacji na bezpieczeństwo w transporcie kolejowym oraz jaką kluczową rolę pełnimy na rzecz bezpieczeństwa naszego państwa.

Gorąco zachęcamy do obserwowania, ,,lajkowania’’ i udostępniania naszych postów, jak również dzielenia się komentarzami, a także własnymi treściami, poprzez oznaczenie @Straż Ochrony Kolei oraz hashtag #StrazOchronyKolei. Mamy nadzieję, że nasz fan page i umieszczane na nim materiały przypadną Wam do gustu. Zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiamy Zespół Prasowy Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei.

 

Tekst: insp. Piotr Żłobicki

RSS

Copyright 2023 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.