Wakacyjny pociąg RMF FM pod nadzorem SOK

31.07.2023

Wakacyjny pociąg RMF FM pod nadzorem SOK

W te wakacje wszystkie drogi kolejowe prowadziły do Małopolski. Mieszkańcy całej Polski mogli wybrać się w niezapomnianą podróż wakacyjnym pociągiem RMF FM, który wyruszył w trasę ze stacji Wrocław Główny do stacji Tarnów. A wszystko to w ramach kampanii ,,Daj się ugościć. Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę’’. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei.

W sobotę, 29 lipca br. na tory wjechał wakacyjny pociąg RMF FM relacji Wrocław Główny – Tarnów w ramach kampanii ,,Daj się ugościć! Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę’’. Na składzie pociągu PKP Intercity można było spotkać gwiazdy polskiej muzyki, sportowców i dziennikarzy RMF FM. W czasie jazdy  gwiazdy muzyczne takie jak Natalia Nykiel, Sara Chmiel, Gromee czy Red Lips, zapewnili podróżnym niesamowity występ, którego nie zapomną przez długi czas.

W związku z przejazdem wakacyjnego pociągu funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei prowadzili działania prewencyjne na peronach stacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Brzesku i Tarnowie. Podczas przejazdu oraz postoju pociągu czuwali nad bezpieczeństwem uczestników wakacyjnej imprezy.

Organizatorem przejazdu wakacyjnego pociągu kampanii ,,Daj się ugościć!’’ w ramach projektu ,,Małopolska – cel podróży’’ wraz z RMF FM jest Małopolska Organizacja Turystyczna, działająca w partnerstwie z Województwem Małopolskim oraz Miastem Kraków.

 

Tekst: insp. Piotr Żłobicki, Foto: Przemysław Szkatuła

RSS

Copyright 2023 © PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.